logo-samandehi

موسسه آموزش زبان کلام نواندیش اردبیل

 

معرفی دوره انگلیسی پیشرفته (CAE)

 

صنعت آموش مکالمه انگلیسی درایران قدمتی حدود 50 ساله دارد. اما شاید ده الی پانزده سال باشد که این امر وارد دوران جدی خود در تمامی شهرهای ایران شده است .از این روست که به تازگی گروه بزرگی در جامعه هستند که قبلا دوره هایی را گذرانده و سپس  به دلایل متعدد آموزش خود را نیمه کاره رها کرده اند و بخش قابل توجهی از این گروه در سطح inter mediate هستند جالب آنکه در این سطح از نظر متخصصین آموزش زبان زبان آموز به عنوان مستقل دست می یابد, اما مشکلی که هموره باقیست قالبی مناسب , منابعی دقیق و فضائی طراحی شده برای این گروه است.

مخاطب دوره CAE موسسه کلام این گروه از زبان آموزان هستند.در طراحی این دوره علاوه بر نیاز های فوق مشکلات زمان و انگیزه این افراد نیز بدقت در نظر گرفته شده است.این افراد هر چند که از سوئی علاقمند به ادامه آموزش خود هستند اما در عین حال به دلیل عدم احساس نیاز مبرم معمولا انگیزه کافی برای حضور منظم و چندبار در هفته را ندارند.

دوره CAE موسسه کلام با گلچین جذاب وکارآئی از مهارتهای گرامر و لغت , مکالمه و نگارش ,بحث, فیلم , اصطلاحات و عبارات محاوره ای و آزمون های کوتاه بصورت کلاسهای یک جلسه چهارساعته در هفته برگزار میگردد. طول دوره 24 جلسه 4 ساعته میباشد (معادل 72جلسه 90 دقیقه ای) که در مدت 6 ماه یا یکسال ارائه میگردد.