موسسه آموزش زبان کلام نواندیش اردبیل

به نام خدا

 

زبان آموز گرامی جهت استفاده موثر از خدمات پشتیبانی آنلاین به نکات ذیل توجه فرمائید.

1.شماره تلفن همراه اعلامی به موسسه یک شماره فعال و در دسترس خود زبان آموز یا ولی زبان آموز باشد چرا که اطلاع رسانی های مهم از طریق پیامک به این شماره انجام می شود.

2.در نسخه های اخیر تلگرام افزودن فرد در کانال منوط به ذخیره بودن شماره های دو طرف در گوشی همدیگر می باشد لذا جهت ایجاد امکان استفاده از خدمات تلگرامی موسسه شماره همراه 09392253880 را در گوشی مربوط به همان شماره مورد بند اول ذخیره نمائید.

3.لطفا پس از ثبت نام حضوری یا آنلاین,در اولین فرصت از طریق آدرس وبسایت موسسه وارد پنل دانشجویی خودشده و با ورود شماره شناسایی ذکر شده در بالای برگه ثبت نام بعنوان نام کاربری و رمز ورود, شماره رمز ورود خود را تغییر دهید تا امکان حدس زدن و سوء استفاده از آن وجود نداشته باشد.

4.عکس و کارت ملی یا شناسنامه خود را به آدرس ایمیل kllc.official@gmail.com ارسال نمائید.

5.زبان آموزان و اولیا گرامی در صورت نیاز میتوانند جزئیات,نمرات, ساعات و روزهای کلاسها,شهریه ها و بدهی ها را در پنل زبان آموزی خود مشاهده فرمایند.

6.توصیه میشود نسبت به چک کردن وبسایت موسسه و پنل دانشجویی خود در فاصله های زمانی حداقل یکبار در هفته اقدام نمائید.

7.پیام های شخصی شما علاوه بر پیامک به شماره همراه در پنل دانشجویی در بخش پیامها قابل ارسال خواهد بود. لذا نسبت به چک کردن پیامهای خود نیز اقدام نمائید.

8.لطفا در صورت نیاز به تماس بامدیریت موسسه یا مدرس کلاس از طریق بخش ارسال پیام پنل دانشجویی اقدام نمائید.این بخش بعنوان ابزار قانونی و رسمی موسسه بوده و بدلیل قابلیت کنترل محتوا امن ترین شکل ارتباطی محسوب میگردد و بدیهی ست تماسهای تلفنی و پیامهای موبایلی مجاز فرض نمیگردد.

9.جهت ایجاد امکان برای مدیریت در شناخت کاستی های موسسسه در نظرسنجی های اعلام شده با دقت شرکت نمائید.

10.کلیه نمرات طول ترم و نمره امتحان فاینال پس از اتمام ترم به صورت کارنامه قابل دریافت از موسسه یا پرینت از پنل دانشجویی می باشد.

 

آدرس های خطوط تلگرام,اینستاگرام,وبسایت ,تلفن و ...موسسه به شرح ذیل میباشد.